Žena podstoupila 50 PLASTIK, aby vypadala jako Angelina Jolie! Výsledek vás VYDĚSÍ!

Často se chceme podobat naším idolům, proto si kupujeme podobné oblečení, necháváme si dělat podobné učesy či se jim snažíme podobat chováním. Tato izraelská puberťačka však zašla o mnoho dál a rozhodla se, že podstoupí hned několik desítek plastických operací, aby se aspoň trochu podobala Angelině Jolie, posuďte sami, jestli se jí to povedlo.

0
33125

Sahar Tabar, 19-letá dívka z Teheránu říká, že dobrovolně podstupuje plastické operace, aby se více podobala Angeline Jolie, a rovněž tvrdí, že udělá vše pro to, aby se její kráse vyrovnala. Podle informací z tisku už těchto operací podstoupila více než 50 a stále má nabytý diář s dalšími termíny.

Snažení teprve 19-leté teenagerky sledují na instagramu více než 400 000 lidí, ale ne všichni ji fandí ke splnění jejího snu. Několik desítek uživatelů kritizuje Sahar za vzhled a nazývají ji jmény jako zombie nebo zrůda. Někteří z nich dokonce přirovnali její vzhled k nějaké šílené hallowenské masce.

Nicméně obrovská kritika jejího vzhledu, Sahar nijak neodrazuje, ba naopak. Jak sama říká, tak tato kritika ji pouze utvrzuje v jejím snu. Zda se jí sen daří plnit posuďte sami podle několika fotek na další straně. Tady máte i její instagram, ovšem je soukromý a fotky na něm nenaleznete.

Co je pravdy na jejím zombie vzhledu najdete
na další straně ->

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah