Tohle byste měli vědět! 9 funkcí smartphonů, o kterých většina uživatelů nemá ani tušení!

Inteligentní telefony vstoupily do našich životů tak rychlým tempem, že jsme téměř nepostřehli k čemu všemu je lze využít. Není výjimkou, že přístroj za několik tisíc využíváme jen na hovory a smsky. A jeho další všestranné využití, které nám leckdy může zjednodušit život, nám uniká.

0
23741

Ze všech těch aplikací a jejich neustálých aktualizací nám jde často hlava kolem. My vám dnes přinášíme nabídku některých tipů na úžasné skryté funkce, které můžete na svých mobilech snadno využívat.

Klonování aplikací

V nových verzích systému Android je k dispozici nabídka s názvem App Cloner umožňující duplikaci požadované aplikace jediným klepnutím. To může být užitečné pro lidi, kteří často používají jednu sociální sít pod různými účty. Pokud vaše verze Android tuto funkci nepodporuje, můžete si pro klonování aplikací stáhnout speciální program.

Stahování videí z YouTube

Ve výchozím nastavení Google se skrývá aplikace, která vám umožní oficiálně stahovat videa z YouTube. Existuje však už i spousta volně dostupných aplikací s touto funkcí.

Smartphone jako digitální váha

Mobil můžete také hravě použít k vážení drobných předmětů. Stačí pouze nainstalovat aplikaci, která přemění vaše zařízení v digitální váhu a poté zkalibrovat pomocí jakéhokoliv předmětu, jehož hmotnost je předem známá (například mince).

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah