Neuvěřitelné, za měsíc jsem zhubla 7kg a ani jsem nemusela makat! Jak se mi to povedlo?

Možností hubnutí jsem vyzkoušela rovnou několik. Změnila jsem jídelníček, snažila se aktivně hýbat. Nic se mi ale neosvědčilo tak, jako tohle.

0
8539

Jak určitě víte, drastické diety našemu organismus spíše uškodí, než pomůžou, a kromě toho, po návratu k normálnímu jídelníčku, se i váha obvykle vrátí zas do původního stavu. A já chtěla změnu trvalou a pokud možno i bezpečnou!

Pravidelné cvičení a sport je sice poměrně zdravý a bezpečný způsob hubnutí (pokud to tedy nepřeháníme), ale v dnešní době si na něj najde jen málokdo čas. A cvičení jen jednou dvakrát týdně nikam nevede.

Naštěstí jsem objevila jiný, jednodušší způsob, jak vypotit přebytečné kalorie – s pomocí takzvaného „zapařování“. Před měsícem jsem se rozhodla tuto metodu osobně vyzkoušet.

K zapařování jsem použila hubnoucí
shape-up folii za 249Kč

 

Chceme-li hubnout, musíme se při sportu zadýchat a zapotit.  Právě toho si všimli vynálezci takzvaného „hubnutí zapařováním“. Tuto proceduru nabízely donedávna jen salony krásy. Dnes si ale můžete koupit hubnoucí fólii přímo k vám domů a používat ji každý den. Nás vyšla z tohoto obchodu jedna folie jen na 249 Kč.

Hubnoucí shape-up fólie za 249Kč

Začala jsem hned první den. Fólii jsem používala na břicho a stehna. Fólii lze ale použít i na další problematická místa, jako jsou paže nebo lýtka.

Experiment byl odstartován. Mohla jsme lenošit a zároveň jsem hubla! Potit jsem se začala už po pár minutách, nebylo to ale zas až tak nepříjemné, jak jsem se obávala. Po pár hodinách jsem fólii odložila a šla se osprchovat.

Po měsíci pravidelného používání jsem si změřila obvod pasu, boků a stehen. V pase jsem zhubla o 7 cm! Z původních 82cm na 75cm. Poprvé za posledních deset let se tak vejdu zase do starých džín velikosti S.

Kromě hubnutí má zapařování další pozitivní účinky. Pocením odvádí tělo z těla škodlivé látky a přebytečnou vodu. S pomocí hubnoucí fólie se tak zbavíte nejen přebytečných kil, ale zároveň účinně detoxikujete organismus.

Proto budu fólii používat alespoň jednou týdně stále, ačkoli už nepotřebuji hubnout.

Máte zájem u hubnoucí fólii? Klikněte zde!

– Reklamní článek –

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah