Krátce před smrtí tato stařenka napsala dopis, ve kterém stálo, kým ve skutečnosti je. Když ho našla sestřička zůstaly jí jen oči pro pláč

Staří lidé se svému mladšímu okolí často zdají protivní, zatrpklí a rozzlobení. Někdy jsou jen apatičtí a smutní. Za své chování bývají odsuzováni, aniž by se kdo zajímal, proč to tak vlastně je. Lidé je raději ignorují, v lepším případě tiše tolerují. Dnešní příběh jedné stařenky vám ukáže, že je to vše úplně jinak. Věříme, že vám pomůže otevřít oči, abyste mohli své chování ke starým lidem zavčas přehodnotit.

0
2390

Na začátek malá hádanka: Ráno chodí po čtyřech, v poledne po dvou a večer po třech. Kdo nebo co to je? Ano, správně, je to člověk. Ráno dítě, v poledne dospělý a večer starý. Stáří je nedílnou součástí lidského života a každý k němu dopluje. Bohužel to bývá často velice smutné období. Ne každý dědeček nebo babička mají štěstí, že se o ně postará jejich rodina. Mnozí skončí v domovech pro seniory, kde záleží jen na pečovatelkách, jak se ve své osamělosti budou cítit.

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah