Říká se, že vám tyto dveře předpoví budoucnost. Zkusíte si vybrat?

0
861

Tento jednoduchý test obletěl internetový svět a mnozí účastníci potvrzují pravdivost toho, co o nich řekl a jaká by jejich budoucnost mohla být. A u nás to také fungovalo! Zkusíte to i vy?

Test je jednoduchý! Moc se nerozmýšlejte a vyberte si jedny z těchto osmi dveří!

dvere-budoucnost1

Vybráno? Teď si najděte ty svoje a přečtěte si, co vás čeká!

 

Dveře č. 1

dvere-budoucnost2

V životě toužíte po jednoduchých věcech, hledáte klid, samotu a proto si také nejvíce vychutnáváte čas, kdy vás nic neruší. Když už jste ve společnosti druhých, dáváte přednost spíše blízkým přátelům a rodině.

Vaše budoucnost vypadá šťastně, jelikož víte, co se vám líbí. Věříte v pravost a jednoduchost. Čeká vás tak život bez zbytečných dramat. Pozor však, aby vás to neznudilo.

Dveře č. 2

dvere-budoucnost3

Jste předurčeni k bohatství! Ale sami moc dobře víte, že to nebude zadarmo.

Výběrem těchto dveří se schodištěm se prokázal váš sklon ke šplhání na vrchol. V životě hledáte krásné věci, ale zároveň chápete, že kvůli nim budete muset tvrdě pracovat a jít si za nimi, krok za krokem.

Nebojíte se vyšplhat až nahoru, a tak i samotná cesta vzhůru bude pro vás potěšením!

Že to sedí? Sdílejte tedy článek s ostatními!

Dveře č. 3

dvere-budoucnost4

Měli byste být velmi opatrní. Máte chuť pustit se do neznáma a i když by se vám váš smysl pro dobrodružství mohl nakonec vyplatit, cesta, po které půjdete, bude dlážděná varovnými cedulemi.

Požární hydrant je symbol možného nebezpečí, ale o tom, co je uvnitř dveří, se můžeme pouze dohadovat. Pokud jste cítili dopady přílišného rizika, které jste v poslední době podstupovali, měli byste zvolnit.

Číslo 26, visící nade dveřmi, je důležitý symbol pro mnoho židů i křesťanů, jelikož symbolizuje Boha. I přes nebezpečnou cestu, kterou se vydáváte, mějte na vědomí, že na vás někdo dává pozor, ať už v to věříte nebo ne.

Že to sedí? Sdílejte tedy článek s ostatními!

Dveře č. 4

dvere-budoucnost5

Pokud jste zvolili právě tyto dveře, jste připraveni ke každému boji. Červená barva dveří symbolizuje sílu.

Ať už je to jakákoliv bitva, boj o moc nebo jen o něco usilujete, podnikli jste důležité kroky ke své přípravě, která se vám jistě vyplatí.

Ani tvrdé ostré hrany vás neodradí, abyste si pro sebe uzmuli, co je právem vaše. Obléhání bylo dlouhé, ale poté, co jste zdolali hradby, teď před vámi stojí celý hrad. A je váš!

Že to sedí? Sdílejte tedy článek s ostatními!

Dveře č. 5

200543425-001

Pokud jste si vybrali tyto dveře, nebojte se – věci se časem uklidní.

Hledáte pohodlí a klid. Možná jste si už zažili tvrdé časy, ať už v osobním či pracovním životě, a tak se chcete obklopit lidmi, kteří vám budou vždy věrní a bezpodmínečně vás budou obklopovat láskou.

Pokud to v poslední době nebylo růžové, můžete najít uspokojení alespoň v tom, že víte, co chcete. Hledejte spíše společníky a aktivity, které budou pevně dané a trvalé, nic, co by mohlo opět rozvířit vlny.

Že to sedí? Sdílejte tedy článek s ostatními!

Dveře č. 6

dvere-budoucnost7

Nejspíše jste byli v poslední době zahlceni, cítili jste se, že se potápíte, ale dobrou zprávou je, že máte dostatek optimismu, abyste to překonali!

Temné časy budou brzy za vámi, ale musíte udělat ještě těch pár posledních krůčků. Ještě jste totiž nedosáhli „světla“, ale už ho máte na obzoru. Pokud se vám to zdá ještě daleko, věřte, že to tak není! Teď to nesmíte vzdát!

Zamyslete se nad tím, čím jste si prošli. To nejhorší máte za sebou, a pokud budete na sobě nadále pracovat, najdete volnost, kterou hledáte.

Že to sedí? Sdílejte tedy článek s ostatními!

Dveře č. 7

dvere-budoucnost8

Připravte se na chaotickou budoucnost – ale nebude to nic, co byste nezvládli!

Je vám skoro pohodlnější, když nevíte, jaký bude další krok. Rádi si necháváte otevřené všechny dveře a do každých z nich byste chtěli nakouknout.

Nečekaná překvapení na vás mohou nalétávat ze všech možných úhlů, ale to pro vás není nic nového. Až se objeví nějaká překážka, buďte jen připraveni vykročit do nových dveří.

Že to sedí? Sdílejte tedy článek s ostatními!

Dveře č. 8

dvere-budoucnost9

Jste velmi zvědavý typ. A ačkoliv příliš zvědavosti škodí, vás se to vůbec netýká.

Je totiž rozdíl mezi zvědavostí a nerozvážností a vy ten rozdíl moc dobře znáte. Víte, že je dobré jednou za čas zariskovat, ale jste si vědomi dopadů, které to může mít.

Vaše zvědavost a smysl pro dobrodružství se vám vyplatí. Pamatujete si na tu věc, o které jste přemýšleli, ale nebyli jste si jisti, jestli do toho máte jít? Udělejte to! Teď je ten pravý čas, abyste to zkusili!

Že to sedí? Sdílejte tedy článek s ostatními!

zdroj: littlethings.com

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah