7 děsivých fotek a jejich příběhů vás zaručeně nenechají usnout. Číslo 6. mě málem rozbrečelo.

Na internetu najdete spousty fotek, které vás dokáží pořádně vyděsit, ale ne ke všem se váže i nějaký děsivý příběh. Dnes vám proto ukážeme 7 hrůzných fotek a ještě hrůzostrašnější příběhy, které se k těmto fotkám vážou.

0
29408

1. Auto – V červeném autě, které vidíte na snímku, byla nastražena výbušnina, která krátce po pořízení tohoto snímku vybouchla. Na fotce vidíte poslední společný moment otce s jeho dcerou.

Po explozi 28 lidí zemřelo, včetně fotografa. Můžeme také předpokládat, že i ostatní lidi v pozadí následkem výbuchu zahynuli.

2. Vrah – James Bulger, dvouletý chlapec bylo obětí nejmladších vrahů v novodobé anglické historii. Po několika hodinách od pořízení této fotografie bylo Jamesovo tělo nalezeno pohozené na kolejích u liverpoolského nádraží.

Vrahy tohoto teprve dvouletého dítěte byli teprve desetiletí chlapci, Robert Thompson a Jon Venables. Oba v jednom z nákupních center v Liverpoolu odlákali matku chlapce a následně ho unesli. Po pitvě se prokázalo, že oba chlapce mučili a následně zabili.

Tento čin se stal 12. února 1993 a odsouzení přišlo až o několik měsíců později, a to 24. listopadu téhož roku. Trest jim byl odložen až do doby, dokdy nenabudou plnoletosti. Ve vazbě oba strávili tři roky. V roce 2001 byli propuštěni pod novými identitami z důvodu jejich bezpečnosti.

Další strašlivé fotky a jejich příběhy
najdete na další straně ->

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah