Dělá váš muž těchto 16 věcí? Zbavte se ho, dokud je čas. Nikdy se nezmění!

Jaký vztah budete mezi sebou mít, záleží na vás obou. Žena mívá za úkol vytvářet domovskou atmosféru, příjemné teplo rodinného krbu a láskyplné prostředí. Muž by to vše měl dokreslovat vstřícným chováním, pochvalou a aspoň částečnou pomocí s chodem v domácnosti. Je však 16 mužských zlozvyků, kterých se pánové nikdy nezbaví. Tyto mohou vážně narušovat partnerské soužití.

0
129604

Dobrý vztah není jen ten, kde si oba partneři vycházejí stále vstříc. Dobrá hádka na konkrétní vážné téma, nikoliv však agresivní, umí vyčistit nejen vzduch, ale také hlavy. Když se myšlenky zaobírají důležitou věcí, na kterou má druhý z partnerů jiný názor, je nutné si to vyříkat. Křik většinou moc nepomůže, ale někdy se to bez něj neobejde.

Jenže nejsou jen hádky, které mohou partnerské soužití negativně ovlivňovat. V dnešním článku si přečtěte o 16 typech chování mužů k ženám. Pokud je znáte ze svého domova, bylo by dobré zvážit ukončení takového vztahu, samozřejmě vadí-li vám. Muž se totiž nezmění, záleží tedy na vaší toleranci a ochotě jeho chování dál snášet.

Seznam na další straně ->

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah