13 chytrých nápadů, jak perfektně vyčistit i těžko dostupná místa!

Přinášíme další várku užitečných tipů, které se vám budou jistě hodit, až příště začnete pucovat domácnost. V tomto případě jsme se zaměřili hlavně na těžko dostupná místa.

0
4673

1. Žaluzie

Čištění žaluzií je jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Buď si na ruku navlékněte starou ponožku, díky které prach lehce setřete, nebo si z kuchyňských kleští a vlhkých hadříků udělejte takovýto šikovný nástroj.

2. Interiér auta

I když auto důkladně vyluxujete, neuvěříte, kolik nečistot se schovává ve všech těch špatně dostupných zákoutích. Zkuste si tak vzít tyčinky do uší, se kterými se dostanete i do těch nejmenších škvír a spár.

3. Klávesnice

Schválně se podívejte, kolik nečistot máte mezi klávesami. Hrůza, že? Rychlým trikem pro jejich vyčištění je samolepící papír, kterým mezery projedete. Pokud chcete důkladnější řešení, stačí jednotlivé klávesy vycvaknout (u notebooku je to o něco složitější) a pořádně vydrhnout v mýdlové vodě.

4. Okenní rámy

Pořádně vysát úzká místa v okenních rámech to není jen tak. Zkuste si ale na hubici vysavače nasadit ruličkou od toaletního papíru. Tu totiž můžete zmačkat a vytvarovat podle potřeby, a tak se dostanete do každého prostoru!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah