5 příběhů lidí, kteří přežili životní tragédii, aby později stejně spáchali sebevraždu

Když se někomu podaří přečkat opravdovou tragédii, mluvíme o štěstí. Přežít atentát, teroristický útok, úder bleskem nebo potopení lodi? Jen těžko uvěřitelné! Pro jiné realita.

0
7423

Existují lidé, kteří mají za sebou i takto neskutečný příběh a přesto by mnozí mohli říct, že si neváží života a novou šanci jen promarnili. Dnes vám představíme 5 příběhů lidí, kteří přežili katastrofu, ale později život stejně zahodili a spáchali sebevraždu.

Pravděpodobnost, že blesk zasáhne dvakrát téhož člověka v rozmezí 80 let, je odhadována zhruba na 1 ku 3000. Mezi lety 1942 a 1977 americký referent Roy Sullivan však popřel všechny statistiky – byl totiž bleskem zasažen celkem sedmkrát a pokaždé přežil. Díky tomu, že byl zasažen vícekrát, než kterákoli jiná lidská bytost na světě, si vysloužil přezdívku “Human Lightning Conductor” a “Human Lightning Rod”. Za svých sedm nových šancí na život ovšem zřejmě asi vděčný nebyl. A 28. srpna roku 1983 se Roy vedle své spící ženy střelil do hlavy. Zemřel ve věku 71 let.

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah